Koostisosade sünergiline toime

Iga Defendyl-Imunoglukan P4H® toote kõige olulisem koostisosa on naturaalne patenteeritud IMG®.

Toode sisaldab ka vitamiin C ja tsinki, mis kuuluvad kõige olulisemate antioksüdantide hulka, ning koos Immunoglükaaniga toetavad immuunsussüsteemi funktsioneerimist.

Vitamiin C ja tsingi olulisus

Vitamiin C

Vitamiin C omab rolli immuunsussüsteemi funktsioneerimises ning kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Vitamiin C aitab vähendada väsimust ja kurnatust. See panustab energia vabastamisse metabolismi ajal, närvisüsteemi funktsioneerimisse ning normaalsesse psühholoogilisse funktsioneerimisse. See suurendab raua imendumist ning panustab vitamiin E vähenenud osakaalu taastamisse.

Keha vastuvõtlikkus infektsioonide suhtes on suurem, kui oleme väsinud või kurnatud, seega on soovituslik võtta vitamiin C nii ennetavalt kui ka infektsiooni ajal.

Tsink

Tsink on mikroelement, mis on oluline enam kui 300 ensümaatilise protsessi jaoks. Tsink panustab terve naha, luude, juuste ning küünte ja nägemise säilitamisse. Sellel on oma roll DNA sünteesimisel, hapete ja aluste, süsivesikute, rasvhappe ning mikrotoitainete metabolismis. Vaadeldes eakaid inimesi, kes põdesid kopsupõletikku, avastati tsingi puudujääk.

Tsinki sisaldub Defendyl-Imunoglukan P4H® kapslites.

Avastage meie tooteid

Avastage meie tooteid

  • Immuunsuse tugevdamine

Millal kasutada Defendyl®

Huvitav ja õpetlik sisu immuunsussüsteemi rollist igapäevaelus.

Külmetuste, gripi ning teiste viiruste hooaegadel

Külmetuste, gripi ning teiste viiruste hooaegadel

Hoolimata sellest, millise viirusega te võitlete (nt külmetus, gripp jne), on soovituslik paranemise ajal korralikult puhata, juua palju vedelikke ning tugevdada oma immuunsussüsteemi.

Rohkem

Kui olete väsinud ja tunnete end halvasti

Rohkem

Kui meie immuunsussüsteem on nõrgenenud

Rohkem